মহানায়কৰ মহাপ্ৰস্থান

ভাৰতবৰ্ষৰ মহামানৱ , ভাৰতৰত্ন , প্ৰাক্তন প্ৰধানমন্ত্ৰী, জেষ্ঠ ৰাজনীতিবিদ , এক সৰ্ব স্পৰ্শী নেতা ,যুগদষ্টা , প্ৰকৃত মুল্যবোধৰ ৰাজনিতীৰে সকলোৰে মন জয় কৰা দেশৰ বাবে সমৰ্পিত ভাৰত বাসীৰ হিয়াৰ আপোন অটল বিহাৰী বাজপেয়ী জীৰ মহাপ্ৰস্থানত আজি সমগ্ৰ দেশ স্তব্ধ । ভাৰতবৰ্ষই ভাৰত মাতৃৰ এজন নিস্বাৰ্থ অদ্বিতীয় সন্তানক হেৰুৱালে ।

এই মহান মনিষী জনাৰ আত্মাৰ সদ্গতি অৰ্থে অসম চেম্বাৰ অফ কমাৰ্চ গুৱাহাটী জিলাই অাজি অৰ্থাৎ শুক্ৰবাৰে বিয়লি ৪.৩০ বজাত গীতানগৰ স্থিত কাৰ্যালয়ত এক শ্ৰদ্ধাঞ্জলি অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিছে । উক্ত অনুষ্ঠানত বন্তি প্ৰজলন কৰিব অসম চেম্বাৰ অফ কমাৰ্চৰ সন্মানীয় অধ্যক্ষ শ্ৰী যুত ৰূপম গোস্বামী ডাঙৰীয়াই । বন্তি প্ৰজলনৰ পিছতেই ১ মিনিট সময় মৌন প্ৰাৰ্থনা কৰি গুৱাহাটী জিলাৰ সভাপতি শ্ৰী যুত জয়ন্ত শৰ্মা ডাঙৰীয়াই পুস্পাঞ্জলিৰে এই মহান মনিষি জনাৰ জীৱনৰ ওপৰত ব্যক্তব্য ৰখিব ।

সকলো সন্মানীয় সদস্যকে এই মহান মনিষী জনাৰ শ্ৰদ্ধাঞ্জলি অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিবলৈ আহ্বান জনোৱা হ’ল ।

সেৱাৰে

পংকজ প্ৰতিম ডেকা
সম্পাদক প্ৰধান
অসম চেম্বাৰ অফ কমাৰ্চ
গুৱাহাটী জিলা

CONTACT ACC

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

© 2017 Assam Chamber of Commerce | Powered by: Rongjeng Technologies Pvt. Ltd.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

Skip to toolbar